Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Purchased
ja: 購入

en: none
ja: なし

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Created
ja: 作成

en: Donation
ja: 寄付

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Order ID
ja: 注文ID

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: The order ID.
ja: 注文ID。
