Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Purchased
kn: ಖರೀದಿಸಿದ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ
