Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: none
lt: joks

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.
