Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Purchased
pl: Zakupiono

en: none
pl: brak

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Created
pl: Utworzono

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.
