Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: none
ro: nimic

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Created
ro: Creat

en: Order ID
ro: ID comandă
