Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Purchased
ru: Покупка

en: none
ru: нет

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Created
ru: Создано

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: The settings have been saved.
ru: Настройки были сохранены.

en: The order ID.
ru: Идентификатор заказа.
