Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Purchased
sv: Köpt

en: none
sv: ingen

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Created
sv: Skapad

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: The order ID.
sv: Beställningens ID.
