Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Purchased
vi: Đã mua

en: none
vi: không có

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: The order ID.
vi: ID đơn hàng.
