Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: none
ca: cap

en: Created
ca: Creat

en: Donation
ca: Donació

en: Order ID
ca: ID comanda

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: The order ID.
ca: L'ID de la comanda
