Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Purchased
da: Købt

en: none
da: ingen

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Created
da: Oprettet

en: Donation
da: Bidrag

en: Order ID
da: Ordre ID

en: The settings have been saved.
da: Indstillingerne blev gemt.

en: The order ID.
da: Ordre ID.
