Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Purchased
de: Bestellt

en: none
de: keine

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Donation
de: Spende

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: The settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: The order ID.
de: ID der Bestellung.

en: Donations
de: Spenden
