Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Purchased
fa: فروخته شد

en: none
fa: هیچ

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: The order ID.
fa: شناسه سفارش.
