Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Purchased
fi: Ostettu

en: none
fi: ei yhtään

en: Created
fi: Luotu

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: The order ID.
fi: Tilauksen tunnus
