Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Purchased
it: Acquistato

en: none
it: nessuno

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Created
it: Creato

en: Order ID
it: ID ordine

en: The settings have been saved.
it: Le impostazioni sono state salvate.

en: The order ID.
it: L'ID ordine.
