Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: none
lv: neviens

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.
