Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: none
nl: geen

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Donation
nl: Gift

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID
