Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: none
oc: pas cap

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Donation
oc: Don

en: Donations
oc: Dons
