Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Purchased
pt: Comprado

en: none
pt: nenhum

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Created
pt: Criado

en: Donation
pt: Doação

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: The settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.
