Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Purchased
sk: Zakúpený

en: none
sk: žiadne

en: Created
sk: Vytvorené

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.
