Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Purchased
tr: Satın alınan

en: none
tr: hiçbiri

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: The order ID.
tr: Sipariş numarası
