Ubercart Donation Incentives (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Purchased
uk: Придбаний

en: none
uk: немає

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Created
uk: Створено

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.

en: Donations
uk: Фінансова допомога
