dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Back
de: Zurück

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Donate
de: Spenden

en: New
de: Neu

en: Variables
de: Variablen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: Rejected
de: Abgelehnt

en: Payment received
de: Zahlung erhalten
