dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Back
fr: Précédent

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Online
fr: En ligne

en: Donate
fr: Faire un don

en: New
fr: Nouveau

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Cancelled
fr: Annulé

en: Payment received
fr: Paiement reçu
