dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Online
hr: Umreženo

en: Variables
hr: Varijable

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Cancelled
hr: Otkazan
