dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Back
pl: Powrót

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Online
pl: Włączona

en: New
pl: Nowy

en: Variables
pl: Zmienne
