dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Back
ru: Назад

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Online
ru: В сети

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: New
ru: Новое

en: Variables
ru: Переменные

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Payment received
ru: Платеж принят

en: Not started
ru: Не начато
