dotpay.pl for ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Back
uk: Назад

en: User ID
uk: ID користувача

en: Online
uk: В мережі

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: New
uk: Новий

en: Variables
uk: Змінні

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Payment received
uk: Оплату отримано

en: Not started
uk: Не запущено
