dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Back
ar: رجوع

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Online
ar: عالخط

en: New
ar: جديد

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
