dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Back
cs: Zpět

en: User ID
cs: ID uživatele

en: New
cs: Nové

en: Variables
cs: Proměnné

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Payment received
cs: Platba přijata
