dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Back
da: Tilbage

en: User ID
da: Bruger ID

en: Donate
da: Donér

en: New
da: Ny

en: Variables
da: Variable

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Payment received
da: Betaling modtaget
