dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Back
el: Πίσω

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Online
el: Σε λειτουργία

en: New
el: Δημιουργία

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Payment received
el: Η πληρωμή ελήφθη
