dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Back
et: Tagasi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Online
et: Võrgus

en: New
et: Uus

en: Variables
et: Muutujad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment received
et: Makstud
