dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Back
fa: بازگشت

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Online
fa: برخط

en: New
fa: جدید

en: Variables
fa: متغیرها

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد
