dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Back
hu: Vissza

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: New
hu: Új

en: Variables
hu: Változók

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés
