dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Back
id: Kembali

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Online
id: Aktif

en: New
id: Baru

en: Variables
id: Variabel

en: Payment received
id: Pembayaran diterima
