dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Back
it: Indietro

en: User ID
it: ID utente

en: New
it: Nuovo

en: Variables
it: Variabili

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Cancelled
it: Annullato

en: Payment received
it: Pagamento ricevuto
