dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Back
ja: 戻る

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Online
ja: オンライン

en: Donate
ja: 寄付

en: New
ja: 新

en: Variables
ja: 変数

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment received
ja: 決済受領済
