dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Online
kn: ಆನ್‌ಲೈನ್ ಇದ್ದೇನೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ
