dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Back
nl: Terug

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: New
nl: Nieuwe

en: Variables
nl: Variabelen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen
