dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Back
oc: Precedent

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Online
oc: En linha

en: New
oc: Novèl

en: Variables
oc: Variablas
