dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Back
sv: Tillbaka

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Online
sv: Uppkopplad

en: New
sv: Ny

en: Variables
sv: Variabler

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Payment received
sv: Betalning mottagen

en: Not started
sv: Ej startat
