dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Back
tr: Geri

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Online
tr: Çevrim içi / Yayında

en: Donate
tr: Bağış

en: New
tr: Yeni

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Cancelled
tr: İptal

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Payment received
tr: Ödeme alındı

en: Not started
tr: Başlamadı
