dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Back
vi: Trở lại

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Online
vi: Trực tuyến

en: New
vi: Mới

en: Variables
vi: Các biến

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Cancelled
vi: Bị thôi
