dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Back
ca: Enrere

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Online
ca: En línia

en: Donate
ca: Fer donació

en: New
ca: Nou

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Payment received
ca: Pagament rebut
