dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Back
es: Atrás

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Online
es: Conectado

en: Donate
es: Donar

en: New
es: Nuevo

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Rejected
es: Rechazado

en: Payment received
es: Pago recibido
