dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Back
gl: Voltar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Online
gl: Conectado

en: New
gl: Novo

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago
