dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Back
he: אחורה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Online
he: מקוון

en: Donate
he: לתרום

en: New
he: חדש

en: Variables
he: משתנים

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
