dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Back
lt: Atgal

en: User ID
lt: Nario ID

en: Online
lt: Įjungta

en: New
lt: Naujas

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas
