dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Back
lv: Atpakaļ

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: New
lv: Jauns

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts
