dotpay.pl for ubercart (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Back
ro: Înapoi

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Online
ro: Activ

en: New
ro: Nou

en: Variables
ro: Variabile
